CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Gliwic i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:36 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza instytucja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy zawodowe usługi rolne tudzież zarządzamy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszystkie fabrykowane prace jak i usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu wielu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych prowadzących, transportowców jak i wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to robienie usług w granicach przewozu postaci względnie rzeczy pojazdami, które są zapisane na okręgu Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi albo rzeczy na pole innego kraju ewentualnie importowanie zza krawędzi do Polski.
102494
Ogłoszeń
102
Miast
4524
Użytkowników
1047
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.